Для отримання зворотнього зв'язку, чи консультації надішліть вашу заявку

Дякуємо! Наш менеджер з Вами зв'яжеться
Щось введено невірно, перевірте будь ласка

Diamedix в Румуніїї

це компанія, яка була створена у 1996 році та з тих пір стала однією з найбільших компаній з більше ніж 150 співробітниками, які працюють у Бухаресті та шести регіональних структурах з продажу та сервісного обслуговування по всій країні.

У 2009 році GED Eastern Fund II, що управляється іспанською приватною інвестиційною компанією GED Capital, придбав частки в Diamedix з метою допомогти їй стати провідним дистриб'ютором IVD в Румунії. Це було досягнуто в 2016-2017 роках, та наразі Diamedix є одним з головних румунських дистриб'юторів у галузі IVD.

Компанія является офіційним представником таких компаний как: Siemens, Sysmex, Sebia, Hologic, Horiba, Copan ,Bio Greiner, Cerca Biotech, Dynex, Socorex та багато інших

Послуги

+4 0372 730 702

Сервіс

+4 0800 800 114

Diamedix в Молдові

З 2012 року компанія відкрила представництво в Молдові. На даний момент компанія складається з більше ніж 20 людей та досягла лідируючих позицій на ринку IVD.

Компанія является офіційним представником таких компаний как: Siemens, Sysmex, Sebia, Hologic, Horiba, Copan, Bio Greiner, Dynex, Socorex ESFEQA, Cerca Biotech та багато інших.

Послуги

+373 78 880 028

Сервіс

+373 78 883 038

Diamedix в Україні

З 2017 року - розпочала свою діяльність в Україні. Компанія является офіційним представником таких компаний как: Siemens, Copan, Diasys ( Biomajesty line ), Cerca Biontech, NG Biontech, Genesystems, Anatolia Geneworks. Diamedix гарантує найвищу якість обслуговування та підтримку по всій країні.

Ми забезпечуємо наших клієнтів реагентами, сервісом та обладнанням.Ми єдиний офіційний представник Siemens Healthcare Diagnostics GmbH в Україні, який повністю відповідає вимогам та має велику підтримку від центрального офісу Siemens Healthcare Diagnostics GmbH у Відні.

Послуги

+380 50 334 1104

Сервіс

+380 50 334 4004

Продукти які ми пропонуємо

Ми єдиний офіційний представник Siemens Healthcare Diagnostics GmbH в Україні, який повністю відповідає вимогам та має велику підтримку від центрального офісу Siemens Healthcare Diagnostics GmbH у Відні.

Iндивідуальний підхід до кожного клієнта

Якщо у вас заявляться запитання або потрібна консультація надішліть нам свої потреби через нашу форму зворотного зв'язку або зателефонуйте нам, і наші кваліфіковані менеджери зв'яжуться з вами. Ми завжди раді забезпечити вас найкращими продуктами і надати вам відмінний сервіс.

Зв’язатись